338588588 biuro@bascik.pl

AUTO POMOC

Pomoc drogowa – holowanie samochodów osobowych i ciężarowych.
Dzwoń: (33) 8 588 588

Auto Pomoc

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę usług, rozumianą jako pomoc drogowa. Zapewniamy holowanie, przewóz pojazdów po awariach, spowodowanych przyczynami mechanicznymi. Zapewniamy usunięcie i transport pojazdów uszkodzonych po kolizjach. Wykonujemy akcje ratownicze, polegające na wyciąganiu aut ze zbiorników lub cieków wodnych czy rowów przydrożnych. Ratujemy auta po dachowaniach, zakleszczone pomiędzy drzewami lub innymi przeszkodami terenowymi. Możemy otworzyć pojazd z zatrzaśniętymi kluczykami, wypompować z baku omyłkowo wlane paliwo i pomóc uruchomić samochód po takim incydencie. Posiadamy holowniki do przewozów dalszych oraz ciężki sprzęt, wyposażony w najmocniejsze wciągarki, dźwig HDS do miejscowych, ciężkich akcji drogowych. W razie konieczności jesteśmy w stanie sprawnie zorganizować udział doświadczonych kooperantów, kiedy wymaga tego specyfika akcji. Wykonujemy akcje stawiania, wyciągania i holowania samochodów ciężarowych, a w razie potrzeby organizujemy pomoc specjalistycznego sprzętu, na przykład ciężkiego dźwigu, wózka widłowego, koparki. Pomagamy w organizacji i wykonaniu przeładunku towarów.

Szeroki wachlarz usług dodatkowych

about-1Samochód zastępczy to dopiero początek

Zarówno przedsiębiorcom jak i osobom fizycznym zapewniamy możliwość korzystania z auta zastępczego. Posiadamy spory wybór samochodów zastępczych, począwszy od małych aut klasy A aż po klasę E. Dzięki temu poszkodowani, zaskoczeni nieprzewidzianą przerwą w podróży mogą kontynuować wyjazd wakacyjny lub nieprzerwanie wypełniać swoje zobowiązania zawodowe i biznesowe, jeśli te są zależne od dysponowania samochodem. Oferta najmu obejmuje również auta dostawcze. Wykonujemy przewóz osób i bagaży albo pomagamy w znalezieniu noclegu dla podróżnych. Wszystkie usługi dodatkowe, analogicznie do systemu napraw samochodów po szkodach komunikacyjnych, mogą być finansowane w systemie bezgotówkowym, kiedy to nasza firma bierze na siebie ciężar dochodzenia od ubezpieczyciela zapłaty za wszystkie, niezbędne w danej szkodzie, usługi. Ofertę wynajmu pojazdu zastępczego kierujemy również do osób, które nie mogą liczyć na refinansowanie usługi przez ubezpieczyciela (w ramach polisy OC sprawcy, lub dobrowolnego ubezpieczenia AC). Zapewniamy konkurencyjne warunki najmu, nie limitujemy przebiegów, akceptujemy wyjazd pojazdów za granicę.

transport maszyn budowlanych

Nie tylko Pomoc Drogowa

Dzięki posiadanemu sprzętowi i umiejętnościom jesteśmy w stanie zorganizować i przeprowadzić transport maszyn budowlanych, obiektów małej architektury (kioski, altany) oraz ładunków nietypowych, wymagających specyficznego załadunku czy zabezpieczenia podczas transportu. Pomagamy w przydrożnych pracach montażowych, również tych które wymagają zaangażowania kilku specjalistycznych maszyn w krótkim czasie lub na małej przestrzeni (patrz usługi minikoparką i miniładowarką + usługi HDS)