338588588 biuro@bascik.pl
AUTO SERWIS

Bezgotówkowe naprawy powypadkowe Twojego samochodu

Dzwoń: (33) 8 588 522

Serwis samochodowy Cieszyn

Zakres usług, które świadczymy w naszym warsztacie jest szeroki. Pozwala to na kompleksowe zajęcie się tematem odbudowy aut po szkodach komunikacyjnych, ale jest też dogodne dla klientów, którzy zdecydują się na skorzystanie z konkretnej specjalności naszego serwisu samochodowego. Podstawowe usługi warsztatu to:

Usługi pochodne, które możemy również wykonać dla naszego klienta, to:

  • wymiany elementów przeniesienia napędu (sprzęgła, koła zamachowe, wysprzęgliki, półosie),
  • naprawy i wymiany ogumienia,
  • wymiany szyb samochodowych,
  • polerowanie karoserii samochodowych i zmatowiałych kloszy reflektorów,

Wszystkie prace w naszym serwisie samochodowym wykonujemy z zastosowaniem bardzo dobrej jakości materiałów, podzespołów, pochodzących z autoryzowanych sieci dystrybucji, przy wykorzystaniu profesjonalnych narzędzi i zgodnie z technologiami, zalecanymi przez producentów aut. O jakość usług dba profesjonalny personel.

Wszystkie prace naprawcze i serwisowe mogą być realizowane w ramach kompleksowej likwidacji szkody komunikacyjnej. Towarzyszą one wtedy innym usługom, takim jak pomoc drogowa, przechowanie pojazdu na parkingu, wynajem pojazdu zastępczego na czas naprawy / likwidacji, zorganizowanie oględzin pojazdu, wyceny szkody lub naprawy, zapewnienie niezależnej ekspertyzy technicznej, wykonanie zgłoszenia szkody i zarządzanie dokumentami w sprawie szkodowej, w imieniu klienta.

Na czas realizacji usługi możliwe jest udostępnienie samochodu zastępczego dowolnej klasy i o rozmaitym wyposażeniu. Nasze auta zastępcze nie mają limitowanych przebiegów i mogą być użytkowane według potrzeby klienta. Usługi warsztatu mogą być także finansowane w systemie bezgotówkowym, kiedy to bierzemy na siebie ciężar dochodzenia od ubezpieczyciela zapłaty za konieczne w danej szkodzie, usługi.

Aby pobrać wzór pełnomocnictwa / cesji do rozliczenia bezgotówkowego naprawy / likwidacji przejdź do działu druki lub kliknij TU. W celu umówienia terminu skontaktuj się z nami pod numerami telefonów, podanymi w dziale kontakt. Znajdziesz tam również mapę dojazdu do naszego warsztatu.