338588588 biuro@bascik.pl

POMOC DROGOWA AUSTRIA

Pomoc drogowa Ustroń laweta assistance holowanie

Poruszanie się autem poza granicami kraju zawsze wiąże się z ryzykiem. W każdej chwili może dojść do awarii pojazdu, a na drogach zdarzają się stłuczki. Aby nie wpadać w panikę – zawsze warto mieć pod ręką numer telefonu do fachowców z firmy Baścik. Zdobyte przez lata działalności (od 1992 roku) doświadczenie pozwala na udzielenie pomocy w zakresie napraw samochodowych, pomocy drogowej oraz likwidacji szkód komunikacyjnych z odpowiedzialności cywilnej sprawcy (OC), ubezpieczeń kontraktowych autocasco (AC) czy indywidualnych. W szerokiej ofercie usług znajduje się także holowanie samochodów z Austrii.

Przewóz i holowanie aut na terenie Austrii

Specyficzna lokalizacja Cieszyna – na granicy Polski oraz Czech, sprawia, iż kierujemy nasze wsparcie także do osób znajdujących się poza krajem. Nasza całodobowa pomoc drogowa może zostać wezwana do klienta przebywającego obecnie na terenie Austrii. Sąsiednie państwa Polski często stanowią cel turystyczny podróżujących, a także punkt przelotowy do innych krajów. Poza tym Austria stanowi również miejsce docelowe kierowców samochodów ciężarowych, transportujących różnego rodzaju towary.

Przez lata pracy, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam na pomoc drogową w czasie awarii zarówno aut osobowych, jak i typu tir. Dysponujemy własnym placem parkingowym, gdzie trafiają uszkodzone lub powypadkowe pojazdy. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, a klienci mogą liczyć na nasze wsparcie 24 h na dobę. Spieszymy z profesjonalną pomocą, oferując równie szybką i skuteczną naprawę. Warto zapisać nasz numer telefonu, aby w razie niespodziewanej awarii móc szybko skontaktować się z naszymi fachowcami. Pomoc drogowa na terenie Austrii to nie wszystko, co oferujemy, z usług holowania skorzystać mogą również podróżujący przez Czechy, Niemcy, Słowację i Włochy.

Pomoc drogowa Austria

Kraje leżące blisko granicy z Polską zachęcają do podróżowania. Czechy, Niemcy, Słowacja czy Austria mają do zaoferowania bogactwo atrakcji turystycznych. Łatwo się tam również dostać własnym samochodem. Pojazdy bywają jednak zawodne. Jeśli zdarzy się tak, że twoje auto odmówi posłuszeństwa – polska pomoc drogowa w Austrii jest jak najbardziej możliwa. Fachowcy przybędą na miejsce najszybciej jak to możliwe – już w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Możesz liczyć na bezpieczny transport twojego pojazdu, ponieważ nasza firma zapewnia holowanie z Austrii do Polski.

Niezależnie od tego, czy zdarzyła ci się awaria na drodze, brałeś udział w kolizji czy masz inne problemy z autem – możesz dzwonić o każdej porze, ponieważ nasza firma działa całodobowo. Świetnie wyposażony park pojazdów holowniczych umożliwia ściągnięcie do Polski każdego samochodu – zarówno osobowego, jak i ciężarowego (tira). Zdajemy sobie sprawę z tego, że Austria to częsty punkt docelowy transportu towarów.

Ponadto fachowcy dysponują autami serwisowymi, przeznaczonymi do doraźnych napraw na miejscu awarii. Możesz mieć pewność, że firma podejdzie do twojego problemu w sposób indywidualny. Otrzymasz najlepszą możliwą pomoc i bezpiecznie wrócisz do domu, a wraz z tobą – twój samochód. Na miejscu zostanie natomiast przeprowadzona naprawa.

Laweta z Austrii do Polski – pomoc w nagłych przypadkach

Awarie samochodu za granicą zawsze przysparzają dużo stresu. Kiedy zaskoczy cię taka nieprzyjemna sytuacja, potrzebujesz szybkiego i niezawodnego transportu pojazdu do Polski. Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas holowanie samochodu z Austrii do Polski. Musisz mieć pewność, że twój samochód nie ulegnie dalszym uszkodzeniom i zostanie przewieziony zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Jeśli to możliwe – pomoc drogowa w Austrii zostanie oczywiście udzielona na miejscu. W wielu przypadkach niezbędne jest jednak przewiezienie pojazdu lawetą do Polski. W takiej sytuacji możesz liczyć na wsparcie w niezbędnych procedurach. Otrzymasz kompleksową pomoc i niczym nie musisz się martwić. Fachowcy mają doświadczenie w tego typu sprawach. Fachowcy przygotują twoje auto do transportu, zablokują koła i wykonają wszelkie niezbędne czynności służące zapewnieniu bezpieczeństwa.

Co zrobić w razie awarii lub stłuczki w Austrii?

Przede wszystkim – nie denerwować się i nie wpadać w panikę. Jeśli masz przy sobie numer do naszej firmy, to możesz zadzwonić w każdej chwili. Jeśli nie – bez problemu znajdziesz dane kontaktowe na naszej stronie internetowej. Zawsze warto jednak zapisać numer w telefonie, by czuć się bezpiecznie w każdej sytuacji.

Podczas rozmowy poinformuj obsługę o zdarzeniu i wskaż miejsce, w którym się znajdujesz. Postaraj się opisać sytuację, podając markę i model samochodu. Im więcej szczegółów – tym lepiej. Dzięki wstępnej rozmowie firma będzie w stanie zadysponować odpowiednią lawetę i skoordynować pomoc.

Podczas oczekiwania na pomoc pozostań na miejscu i zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Upewnij się, że twoje auto jest widoczne dla innych kierowców. Pomoc nadejdzie tak szybko, jak to możliwe. Po twoim zgłoszeniu działania są podejmowane niezwłocznie, by jak najszybciej odebrać twój samochód i przewieźć go do Polski.

Z nami możesz się czuć bezpiecznie nawet poza granicami kraju. Koniecznie zapisz numer telefonu do firmy Baścik i ciesz się wolnością, jaką daje podróżowanie własnym autem.