338588588 biuro@bascik.pl

POMOC DROGOWA CZECHY

Pomoc drogowa Goleszów holowanie

Przewóz i holowanie aut na terenie Czech

Co zrobić, jeżeli nasz samochód ulegnie awarii w czasie wycieczki w Czechach? Z tym pytaniem boryka się wiele osób planujących wyjazd do Czech. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż nie wszystkie sytuacje na drodze jesteśmy w stanie przewidzieć. Między innymi dlatego właśnie coraz więcej osób decyduje się na wcześniejsze zapisanie numeru do pomocy drogowej na terenie Czech. Przyjrzyjmy się wiec wspólnie, na jakie korzyści możemy liczyć, decydując się na skorzystanie z pomocy drogowej na terenie Czech.
 

Pomoc na wyciągnięcie ręki

Jadąc samochodem, jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich sytuacji, jakie mogą wystąpić na drodze. Między innymi dlatego właśnie nasza pomoc drogowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki posiadanemu przez nas sprzętowi oraz odpowiednio wykwalifikowanym i doświadczonym pracownikom, bez trudu jesteśmy w stanie z różnego rodzaju trudnymi sytuacjami takimi jak, chociażby wyciąganie samochodów z rowów, czy też zbiorników wodnych. Oprócz tego Polska pomoc drogowa w Czechach oferuje zarówno odholowanie samochodu do najbliższego warsztatu samochodowego, jak i również holowanie samochodów z Czech do Polski. W ten sposób mogą Państwo sami zadecydować, czy na przykład wolicie Państwo naprawić samochód na miejscu, i nie przerywać wyjazdu, czy też lepszym rozwiązaniem będzie przewiezienie samochodu z Czech do Polski, i wykonanie koniecznych napraw w naszym kraju.

Bezpieczeństwo oraz komfort, czyli pomoc drogowa Czechy

Oferowana przez nas pomoc drogowa to nie tylko holowanie samochodu z Czech do Polski, ale również zapewnienie transportu pod wskazany adres kierowcy, oraz pasażerom samochodu. Rozwiązanie to cenią sobie szczególnie te osoby, które mają zaplanowany urlop w Czechach, i z powodu awarii lub kolizji samochodu, nie chcą go przerywać. W takiej sytuacji nasz pracownik dowiezie Państwa pod wskazany przez wasz adres pobytu. Równocześnie mogą Państwo zlecić naszej pomocy drogowej holowanie z Czech do Polski uszkodzonego pojazdu, do wskazanego przez Państwa punktu.

Dziesiątki zadowolonych klientów

Kolejnym powodem, dla którego warto przed podróżą zapisać sobie nasz telefon kontaktowy przed podróżą, są pozytywne opinie klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Jest to najlepszy dowód na to, że oferowana przez naszą firmę laweta z Czech do Polski, jest gwarancją bezpieczeństwa, oraz solidności. Ponadto według wielu osób nasi pracownicy dzięki swojej wiedzy oraz doświadczenie, podpowiedzą Państwu na miejscu, w jaki sposób należy załatwić różnego rodzaju formalności związane z awarią samochodu lub kolizją drogową. Co równie ważne, w naszej ofercie znajdziecie Państwo również warsztat samochodowy. Dzięki temu w jednym miejscu możecie załatwić dwie sprawy, a mianowicie transport uszkodzonego samochodu, oraz jego naprawę. Rozwiązanie to szczególnie cenią sobie osoby, którym z jednej strony zależy na wygodzie, z drugiej zaś na szybkiej naprawie samochodu. Ponadto decydując się na naprawę oraz holowanie pojazdu w naszej firmie, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty samochodu zastępczego. Dzięki temu bez problemu będą mogli Państwo samodzielnie dotrzeć do upragnionego celu podróży, czy też bez żadnych przeszkód przemieszczać. Co równie ważne, w naszej firmie możliwy jest wynajem pojazdu zastępczego bezgotówkowo w ramach wykupionego ubezpieczenia pojazdu. Między innymi dlatego właśnie tak wielu klientów zdecydowało się na nasze usługi pomocy drogowej.

Podsumowanie

Oferowane przez naszą firmę holowanie aut z Czech może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę, jeżeli zależy Państwu z jednej strony na bezpieczeństwie, drugiej zaś na szybkim i sprawnym przetransportowaniu uszkodzonego samochodu. Dzięki nam nie musicie się bowiem obawiać, że w czasie waszego wyjazdu do Czech, w razie awarii samochodu nie będziecie mogli odstawić go do warsztatu na terenie Czech lub Polski. Nasza pomoc drogowa w Czechach bez problemu przewiezie go pod wskazany adres.