338588588 biuro@bascik.pl

POMOC DROGOWA WŁOCHY

Pomoc drogowa holowanie laweta Ogrodzona

Nasza firma oferuje klientom bezpieczny i profesjonalny transport pojazdów z Włoch do Polski. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i co najważniejsze – możemy zrealizować usługę jak najszybciej, jak tylko się da.

Zagraniczny transport auta lawetą – od czego zacząć?

Nasza firma nieprzypadkowo świadczy usługi transportu aut z Włoch do Polski. W końcu holowanie samochodu z Włoch do Polski to nasza specjalność. Wybraliśmy ten kierunek, ponieważ posiadamy:

 • odpowiedni i niezawodny sprzęt,

 • doskonałych kierowców,

 • specjalistów zorientowanych we włoskim prawie drogowym i cywilnym,

 • zasoby logistyczne, które ułatwiają transport.

Jesteśmy w stanie skutecznie zabezpieczyć przewożony ładunek i to niezależnie od jego marki, ciężaru i rodzaju. Laweta z Włoch do Polski przyjedzie do Państwa w najbliższym, dogodnym terminie. Wszystko po to, aby czas oczekiwania na transport był jak najkrótszy.

Kiedy warto skorzystać z naszych usług?

Jazda samochodem na południe Europy to poważne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiednich umiejętności, doświadczenia w poruszaniu się pojazdem po innych krajach Europy, a także zadbania o kwestie logistyczne. Niestety, nawet najbardziej zaradny kierowca nie może wykluczyć, że jego samochód poruszający się po terenie Włoch nie ulegnie uszkodzeniu lub awarii.

Kiedy zatem warto skorzystać z naszych usług?

 • W przypadku awarii, która uniemożliwia naprawę samochodu na miejscu.

 • Po zakupie samochodu, który nie może jechać do Polski „na kołach”.

 • Po wypadku i wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Jak skorzystać z naszych usług? Wystarczy skontaktować się z nami i przekazać wszystkie najważniejsze informacje. Najlepiej, jeśli zostaniemy poinformowani o tym, jaki model pojazdu trzeba przewieźć i pomiędzy jakimi punktami ma zostać zrealizowana usługa przewozu. Istotne jest również to, jaki rodzaj usługi ma zostać zrealizowany. Nasza pomoc drogowa Włochy działa przez całą dobę – wystarczy zadzwonić i umówić optymalny termin.

Polska pomoc drogowa we Włoszech – co możemy przewieźć?

Nasza polska pomoc drogowa we Włoszech to profesjonalny podmiot, którego zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki. Możemy przewieźć pojazdy osobowe z praktycznie każdego segmentu i rodzaju podwozia. W razie potrzeby przetransportujemy też pojazd, który nie posiada aktualnego przeglądu technicznego i tym samym – nie może zostać dopuszczony do ruchu. Jesteśmy firmą, która może jednorazowo przewieźć nawet kilka samochodów. Oferujemy holowanie z Włoch do Polski następujących rodzajów samochodów:

 • samochody osobowe różnych marek,

 • busy, auta dostawcze,

 • motocykle, skutery i inne jednoślady,

 • quadów i innych pojazdów specjalnych.

Oznacza to, że jesteśmy w stanie zrealizować kompleksowe holowanie samochodu z Włoch do Polski, wykorzystując do tego celu najlepszy sprzęt. Dlatego warto to zadanie powierzyć prawdziwym profesjonalistom.

Holowanie samochodu z Włoch do Polski – dlaczego warto nam zaufać?

Kompleksowe holowanie z Włoch do Polski

Jesteśmy firmą, która ma ogromne doświadczenie w zakresie realizowanych usług. Nasza pomoc drogowa Włochy traktuje każdego klienta indywidualnie, dostosowując do jego potrzeb posiadane możliwości i zasoby sprzętowe. Do każdego wyjazdu przygotowujemy się w sposób rzetelny i profesjonalny. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo pomóc już na miejscu.

Dokumentacja i znajomość prawa

Nasze trasy dostosowujemy do aktualnej sytuacji na drogach. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dojechać do Państwa. Nasza pomoc drogowa we Włoszech kompleksowo wypełnia całą dokumentację, która może być niezbędna w dalszym postępowaniu procesowym. Co ważne, nasz zespół stale śledzi zmiany w polskim i unijnym prawie. Dzięki temu nasza laweta z Włoch do Polski świadczy usługi z korzyścią dla klienta i zgodnie z aktualnymi przepisami.

Stale w kontakcie

Na koniec warto też dodać, że stale pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami. Jest to konieczne, aby w razie potrzeby zaktualizować punkt docelowy i tym samym sprawnie oraz szybko odebrać auto.

Jak można się z nami skontaktować?

Nasza pomoc drogowa we Włoszech jest dostępna przez całą dobę. Na stronie firmy znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje dotyczące sposobu kontaktu z nami. Można z nami skontaktować się poprzez wiadomość e-mail, kontakt telefoniczny, a także w siedzibie stacjonarnej.

Holowanie z Włoch do Polski to usługa, którą zrealizujemy szybko i profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu!