338588588 biuro@bascik.pl
NAPRAWY BLACHARSKIE

Powypadkowe naprawy pojazdów

Blacharz Cieszyn

W naszym warsztacie wykonujemy profesjonalne naprawy blacharskie, zgodne z technologią napraw producentów aut. Dysponujemy fachową kadrą i bogatym zapleczem technicznym. Stosujemy materiały i podzespoły renomowanych producentów. W zależności od możliwości finansowych klienta (okoliczności naprawy) pozyskujemy także części oryginalne z sieci dystrybucji autoryzowanych stacji obsługi wszystkich marek.

Przygotowana przez nas oferta to z pewnością doskonała propozycja dla każdego, komu potrzebny jest doświadczony i odpowiednio przeszkolony blacharz. Cieszyn to miasto, z którego dociera do nas wielu naszych klientów, aczkolwiek zapraszamy wszystkich właścicieli samochodów z okolicy, którzy chcieliby zadbać o swój pojazd. Dzięki wiedzy i umiejętnościom, potrafimy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy pewni swoich kwalifikacji, dlatego akceptujemy także trudniejsze zlecenia i niestraszne są nam żadne wyzwania.

Każdy blacharz zatrudniony w naszym warsztacie to wykwalifikowany specjalista, który dokonuje na przykład napraw nadwozia samochodów po kolizjach. Co więcej, może też przeprowadzić konserwację oraz usunięcie rdzy w przypadku aut, których stan pogorszył się w wyniku długotrwałej eksploatacji. Jeśli okaże się, że usługi blacharskie nie wystarczą, aby przywrócić pojazdowi pełnię świetności, fachowiec ten przygotuje je do dalszych prac. Ściśle współpracuje on z lakiernikami i mechanikami, a do tego posługuje się nowoczesnymi przyrządami pomiarowymi i naprawczymi, aby zapewnić Ci najwyższy standard obsługi.