338588588 biuro@bascik.pl

NAPRAWY BLACHARSKIE CIESZYN

Powypadkowe naprawy pojazdów

Blacharstwo samochodowe

W ramach prowadzonej działalności oferujemy profesjonalne usługi blacharskie. Naprawy blacharskie wykonujemy w nowoczesnym zakładzie, na odpowiednio wyposażonych stanowiskach, przy wykorzystaniu technik, zgodnych z technologią producentów aut. Blacharstwo samochodowe jest bardzo istotnym obszarem rzemiosł motoryzacyjnych. Blacharz samochodowy ma kluczowe przełożenie na zlecone naprawy bezgotówkowe, ale nie tylko. To on, u boku rzeczoznawcy, jako pierwszy ocenia zakres szkody na samochodzie i przewidywane komplikacje w usunięciu usterek. Współczesne blacharstwo samochodowe dąży do osiągania wysokiej jakości prowadzonych napraw, na przykład poprzez wymianę uszkodzonych części na nowe, świetnie spasowane i dobrze zabezpieczone podzespoły oryginalne. Jedynie tam, gdzie to niemożliwe, z powodów technicznych lub ekonomicznych blacharz samochodowy swą biegłość nadal wykazuje w rzemiośle zachowawczym, czyli …. odbudowuje zniszczone / uszkodzone elementy. Warsztat nasz posiada również możliwości w zakresie zaprojektowania i wyprodukowania nietypowych, nieosiągalnych w sprzedaży elementów nieseryjnych karoserii, zabudów specjalnych, itp.

 

Blacharz samochodowy

Zakład nasz dysponuje doświadczoną kadrą techniczną. Naprawy blacharskie wykonywane są przez personel o wysokich kwalifikacjach, popartych wieloletnią praktyką zawodową. Blacharz samochodowy dysponuje dziś także bardzo szerokim, nowoczesnym wachlarzem wyposażenia stanowiska pracy, które daje mu pewność, że wykonywana przez niego blacharka samochodowa spełnia rygory technologiczne, czyli że jakość wykonanej naprawy pozwoli na dalsze, wieloletnie użytkowanie pojazdu. Usługi blacharskie w obecnym kształcie muszą się opierać na racjonalnym doborze środków, co nie jest możliwe bez wykorzystywania dostępnych współcześnie technik, różnorodnych narzędzi i precyzyjnych metod formowania oraz kontroli nadwozi i podwozi samochodowych.

 

Naprawy blacharskie

Ponieważ usługi blacharskie dotyczą napraw aut z rozmaitych przyczyn, takich jak likwidacja szkody z OC sprawcy, likwidacja szkody z AC, naprawa skutków zużycia, następstw korozji, potrzeba odrestaurowania pojazdów zabytkowych, itd., itp. od przeprowadzających naprawy blacharskie oczekuje się szerokiej wiedzy w zakresie technologii. Każdy rodzaj prowadzonego remontu auta może wymagać zastosowania, częściowo odmiennych, narzędzi i środków, ale prawidłowo prowadzone naprawy blacharskie muszą cechować się świadomym ich doborem i zastosowaniem. Blacharstwo samochodowe to, ze względu na otoczenie rynkowe, usługi coraz kosztowniejsze, dlatego realna ocena zakresu robót i zasadności ekonomicznej podjęcia naprawy blacharskiej, są równie ważne, co fachowy blacharz samochodowy i dobrze wyposażony warsztat. Ekonomiczną zasadność naprawy, w przypadku naprawy z OC sprawcy, szacuje zainteresowany ubezpieczyciel, ale przed nieekonomiczną decyzją, na przykład w sprawie usuwania korozji, z leciwego pojazdu, winien przestrzec klienta blacharz samochodowy.