338588588 biuro@bascik.pl

POMOC DROGOWA

Holowanie, pomoc na drodze w razie wypadku

Pomoc drogowa Cieszyn, Skoczów

Oferujemy Państwu bogaty wachlarz usług związanych z szeroko rozumianą pomocą drogową. Jesteśmy w stanie zorganizować holowanie oraz przewóz pojazdów unieruchomionych z przyczyn mechanicznych bądź będących po kolizji czy awarii. Nie ma dla nas zadań nie do zrealizowania: wyciągniemy auto z rowu, zbiornika lub cieku wodnego, zapewnimy usunięcie i transport pojazdów powypadkowych, a nawet uratujemy auto po dachowaniu. Przeprowadzamy również akcje stawiania, wyciągania oraz holowania samochodów (również aut ciężarowych), bardzo często angażując do tego specjalistyczny sprzęt w postaci dźwigu, koparki, wózka widłowego czy ładowarki teleskopowej. Ponadto wykonujemy przeładunki towarów, pomagamy podróżnym w znalezieniu noclegu oraz dostarczamy auto zastępcze (osobowe, dostawcze, ciężarowe, ciągnik siodłowy + naczepa). Jeśli więc zdarzy się Państwu kolizja na drodze, należy skontaktować się z Naszą firmą, a pomoc szybko nadjedzie. Docieramy do osób potrzebujących profesjonalnego wsparcia z miejscowości Cieszyn, Skoczów i całego województwa śląskiego.

Więcej o pomocy drogowej

Pomoc drogowa Niemcy

Na wsparcie naszego doświadczonego zespołu, mogą liczyć także kierowcy, których interesuje pomoc drogowa na terenie Niemiec. Dysponujemy sprzętem, który pozwala nam na stawianie, wyciąganie oraz holowanie zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Nasz zespół świetnie radzi sobie nawet w krytycznych sytuacjach, gdy pojazd brał udział w poważnym wypadku. Holowanie to nie jedyne działanie, jakie podejmujemy w ramach pomocy drogowej. Dzięki temu, jeżdżąc po Niemczech czy innych, sąsiadujących z Polską państwach, kierowcy mogą czuć się spokojni o bezpieczeństwo swoje i swoich pasażerów.

W sytuacji, gdy niesprawny samochód jest zabierany przez naszą lawetę, a Państwo koniecznie potrzebują własnego środka transportu, oferujemy wynajem auta zastępczego na czas naprawy. Niemcy to często odwiedzany przez Polaków kraj, lecz bariera językowa sprawia, że w razie problemów z autem ciężko uzyskać szybką pomoc drogową. Poza tym współpraca z naszą firmą, zapewniającą wsparcie kierowcom podróżującym przez Niemcy, jest również bardzo korzystna finansowo.

Pomoc drogowa Austria

Specyficzna lokalizacja Cieszyna – na granicy Polski oraz Czech, sprawia, iż kierujemy nasze wsparcie także do osób znajdujących się poza krajem. Nasza całodobowa pomoc drogowa może zostać wezwana do klienta przebywającego obecnie na terenie Austrii. Sąsiednie państwa Polski często stanowią cel turystyczny podróżujących, a także punkt przelotowy do innych krajów. Poza tym Austria stanowi również miejsce docelowe kierowców samochodów ciężarowych, transportujących różnego rodzaju towary.

Przez lata pracy, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam na pomoc drogową w czasie awarii zarówno aut osobowych, jak i typu tir. Dysponujemy własnym placem parkingowym, gdzie trafiają uszkodzone lub powypadkowe pojazdy. Jesteśmy rzetelną i solidną firmą, a klienci mogą liczyć na nasze wsparcie 24 h na dobę. Spieszymy z profesjonalną pomocą, oferując równie szybką i skuteczną naprawę. Warto zapisać nasz numer telefonu, aby w razie niespodziewanej awarii móc szybko skontaktować się z naszymi fachowcami. Pomoc drogowa na terenie Austrii to nie wszystko, co oferujemy, z usług holowania skorzystać mogą również podróżujący przez Czechy, Niemcy, Słowację i Włochy.

Pomoc drogowa Czechy

Pomagamy klientom, którym potrzebna jest sprawdzona i profesjonalna pomoc drogowa w Czechach. Każda awaria auta jest stresująca, szczególnie jeśli przebywa się poza granicą swojego kraju. Na szczęście w takich przypadkach można na nas liczyć. Oferujemy pomoc drogową, dojeżdżając do klienta w jak najszybszym możliwym czasie. Czechy stanowią jedno z państw, na którego obszarze działamy. Zajmujemy się usuwaniem unieruchomionych pojazdów po kolizjach i wypadkach oraz wyciąganiem ich z trudno dostępnych miejsc – rowów, zbiorników oraz cieków wodnych.

Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pomaga nam szybko uporać się z problemem. Laweta zabiera uszkodzony pojazd z drogi prosto do warsztatu samochodowego, a kierowca wraz z pasażerami mają zapewnione ewentualne miejsce tymczasowego pobytu lub transport do wyznaczonego punktu. Co ważne, funkcjonujemy całodobowo, a więc podróżujący przez Czechy, których spotkała nieprzyjemny incydent w trasie, mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej o każdej porze dnia i nocy.

Pomoc drogowa Słowacja

Nasza pomoc drogowa działa także w Słowacji, gdzie z powodzeniem wspiera kierowców prywatnych oraz zawodowych. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu z ogromną skutecznością usuwają i holują pojazdy po mniejszych kolizjach, ale także takie, które dachowały. Niejednokrotnie także wyciągaliśmy auta z rowów i zbiorników wodnych, angażując w ten proces specjalistyczny sprzęt, który ułatwia i przyśpiesza pracę. Pomoc drogowa PPHU Baścik działa całodobowo, siedem dni w tygodniu i to nie tylko na terenie Cieszyna, czy okolicach miasta Skoczów, a także takich krajów jak właśnie Słowacja.

Posiadamy nowoczesne lawety, sprawdzające się w przypadku przewozu pojazdów osobowych i ciężarowych. Awaria auta może się przytrafić kierowcy nawet z wieloletnim doświadczeniem. Ważne, aby nie panikować i zachować rozsądek. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem, a pomoc drogowa zjawi się w jak najkrótszym możliwym czasie. Jeśli Słowacja będzie kolejnym miejscem Państwa podróży, warto zapamiętać bądź zapisać nasz numer telefonu, co znacznie zmniejszy stres związany z uszkodzonym samochodem.

Pomoc drogowa Włochy

Świadczymy kompleksowe wsparcie klientom, którym przytrafiła się kolizja lub brali udział w wypadku. Zapewniamy auta zastępcze oraz znajdujemy nocleg dla podróżnych, oferując profesjonalną pomoc drogową także na terytorium Włoch. Planowana długo wycieczka po pięknych, włoskich miejscach nie musi zakończyć się niepowodzeniem przez niesprawność auta. Coraz więcej osób decyduje się na samodzielny wyjazd do Włoch samochodem. Zalet takiego podróżowania jest naprawdę wiele, ale jak to bywa, wiąże się to z pewnym ryzykiem. Jednak nie trzeba się martwić na zapas, ponieważ nasza doświadczona ekipa zapewnia pomoc drogową również klientom, znajdującym się również na włoskich drogach.

Mimo że Cieszyn stanowi siedzibę naszej firmy, to działamy na znacznie większym obszarze. Z pomocą docieramy do osób ze Skoczowa i wielu, innych śląskich miejscowości. Nasza laweta bezpiecznie transportuje zepsute auto do wybranego miejsca, a kierowca wraz z pasażerami mają zapewnioną najlepszą opiekę. Włochy to nie jedyne państwo, na którego terenie udzielamy pomocy drogowej. Dojeżdżamy również do Słowacji, Czech, Austrii, czy Niemiec. Szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się z naszą firmą osobiście.