338588588 biuro@bascik.pl
SAMOCHÓD ZASTĘPCZY

Samochód zastępczy na czas naprawy

Wynajem samochodów Cieszyn

Na czas remontu pojazdu lub kompleksowej likwidacji szkody komunikacyjnej, poszkodowany może skorzystać z naszej oferty wynajmu aut zastępczych. Posiadamy pojazdy różnych klas i wyposażenia, pozwalające zaspokoić zarówno potrzeby klienta w ruchu lokalnym, jak również kontynuować komfortową, niezakłóconą podróż wakacyjną, wypad weekendowy czy powrót do miejsca zamieszkania. Wynajem aut oferujemy również w ramach bezgotówkowej likwidacji szkody, gdzie płatnikiem usługi jest wskazany w cesji, zobowiązany podmiot ubezpieczeniowy.

Oferujemy wynajem samochodów w Cieszynie dla klientów, których pojazdy są tymczasowo wyłączone z użytku. Takie wsparcie jest konieczne w sytuacji, gdy właściciel pojazdu korzysta z niego na co dzień w drodze do pracy czy w celach służbowych. Dysponujemy samochodami z różnych segmentów cenowych, ale także o zróżnicowanej specyfice i przeznaczeniu – począwszy od aut miejskich, klasy średniej, dostawczych czy nawet luksusowych. Zależy nam na tym, aby pojazd użytkowany tymczasowo przez klienta spełniał jego wszystkie wymagania i potrzeby.

Nasza firma dąży do tego, aby świadczone przez nią usługi były nie tylko profesjonalne, ale także wygodne. Z tego też powodu oferujemy różne sposoby rozliczania się, również uwzględniając bezgotówkową likwidację szkody, czyli obciążenie kosztami ubezpieczyciela. Wynajem samochodów zastępczych jest wówczas dostosowywany do oferty, na którą zdecydował się wcześniej klient oraz wysokości ubezpieczenia. Do każdej sprawy podchodzimy w pełni indywidualnie, aby rozwiązać ją w sposób odpowiadający właścicielowi naprawianego pojazdu.

Najczęściej zadawane pytania

Czym charakteryzuje się firma PPHU Baścik?

PPHU Baścik świadczy usługi blacharsko – lakiernicze. Bogata wiedza pracowników sprawia, że każda szkoda komunikacyjna może zostać bez problemu naprawiona. Na przestrzeni lat Baścik uzyskał wiele niezbędnych certyfikatów potwierdzających stale rosnące kompetencje. Nasza firma oferuje pomoc drogową, która działa między innymi na terenie całego powiatu cieszyńskiego.

Czy wynajem samochodów należy się w ramach likwidacji szkody z OC?

W ramach likwidacji szkody z OC należy się wynajem samochodów, ponieważ auto zastępcze jest jednym z elementów naprawienia uszkodzenia, która spoczywa po stronie ubezpieczyciela.

Czy wynajem samochodów należy się w ramach likwidacji szkody z własnego autocasco (AC)?

Taki wynajem może się należeć, ale wszystko uzależnione jest od tego, co zawarte zostało w polisie AC. Najlepiej sprawdzić dany wniosek oraz ogólne warunki ubezpieczenia, dzięki któremu można zyskać pewność czy możliwe jest skorzystanie z takiej opcji i jeśli tak to, w jakim zakresie.

Na jaki okres wynajmowane są samochody zastępcze?

Auta zastępcze wynajmowane są na cały okres likwidacji szkody. Firma PPHU Baścik oferuje między innymi wynajem samochodów. Cieszyn oraz okolice to teren, na którym działa nasz serwis samochodowy, z którego skorzystać można jednorazowo bądź wypożyczyć auto w celu dłuższego użytkowania.

Samochód zastępczy został uszkodzony, co w takiej sytuacji?

W sytuacji, gdy korzystacie Państwo z samochodu zastępczego z PPHU Baścik i pojazd zostanie uszkodzony prosimy o szybki kontakt z naszą firmą.

Jak skontaktować się z firmą Baścik?

Z firmą PPHU Baścik można się skontaktować za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie kontaktowej, maila: biuro@bascik.pl bądź telefonicznie. Ponadto można udać się bezpośrednio do biura, które znajduje się w Łączce, na ul. Gajowej 26.