338588588 biuro@bascik.pl
SERWIS KLIMATYZACJI

Naprawy i serwis układów klimatyzacji samochodowych

Nabijanie klimatyzacji Cieszyn

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i narzędziom zajmujemy się diagnozowaniem i naprawianiem usterek układów klimatyzacyjnych w pojazdach. W rachubę wchodzą zarówno wymiany podzespołów, jak również zakuwanie uszkodzonych węży, uszczelnienie źle serwisowanych układów, czy naprawa kompresorów. W razie potrzeby wykonujemy czynności serwisowe układu klimatyzacji w maszynie budowlanej lub rolniczej.

Proszę pamiętać, że regularne serwisowanie układu klimatyzacji w profesjonalnym zakładzie znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia jego poważnej (czytaj kosztownej w naprawie) awarii.

Oferujemy napełnianie układu chłodzącego znajdującym się w nim specjalistycznym środkiem chemicznym, czyli tzw. nabijanie klimatyzacji dla klientów z Cieszyna, Skoczowa oraz innych okolicznych miejscowości. To właśnie on jest odpowiedzialny za odprowadzanie ciepła z wnętrza pojazdu. Wśród najczęściej występujących preparatów można wymienić przede wszystkim R-134a oraz jego nowszy odpowiednik, czyli hfo-1234yf. Na jego szybsze zużywanie się samochody są narażone szczególnie latem, ponieważ wówczas ich właściciele intensywnie chłodzą wnętrza aut.

Wszystkie prace przeprowadzamy wykorzystując profesjonalny sprzęt oraz urządzenia, aby mieć pewność, iż usługa wykonana jest poprawnie. Niedobór czynnika w układzie może nie tylko obniżyć wydajność całej klimatyzacji, ale także doprowadzić do jej poważniejszego uszkodzenia. Nasza firma sprawdzi dokładny poziom tego środka, a następnie, jeśli będzie to konieczne, uzupełni go. Nabijanie klimatyzacji wykonywane przez nasz zespół to także doskonała okazja do tego, aby przetestować szczelność układu z pomocą próby azotowej.