338588588 biuro@bascik.pl

POMOC DROGOWA CIESZYN, SKOCZÓW

Pomoc Drogowa Kończyce Wielkie Assistance

Na drodze może wydarzyć się wiele niespodziewanych sytuacji, przez które dalsza jazda okazuje się niemożliwa. Może być to wypadek, stłuczka, rozładowany akumulator, awaria silnika czy elektroniki. W takim przypadku warto sięgnąć po wsparcie, jakim jest pomoc drogowa w Cieszynie czy Skoczowie.

 

Tania i szybka laweta w Cieszynie oraz Skoczowie

Nasza firma oferuje profesjonalną pomocą drogową. Posiadamy najwyższej jakości sprzęty oraz specjalistyczne lawety, które sprawdzą się nawet w przypadku wyjątkowo trudnych wydarzeń drogowych. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy przybędą na wyznaczone miejsce w jak najkrótszym czasie. Ponadto zapewnią sprawną i szybką obsługę. Nasza laweta w Cieszynie przyjedzie w dane miejsce i przetransportuje w bezpieczny sposób każdy pojazd, który uległ awarii czy został uszkodzony w wyniku stłuczki. Jeżeli przytrafiła Ci się niespodziewana usterka samochodu czy byłeś uczestnikiem wypadku, nie czekaj i wezwij naszą tanią lawetę, która jest przystosowana do transportu tego typu pojazdów. Co ważne, transport odbywa się niezależnie od warunków pogodowych. Pomoc drogowa Cieszyn 24 h na dobę to wsparcie dla kierowców, którzy nie mogą kontynuować jazdy. Zapewniamy załadunek i rozładunek samochodu na terenie miasta Cieszyn oraz Skoczów. Usługi transportu lawetą dostępne w naszej firmie to:

 • całodobowa pomoc drogowa w Skoczowie i Cieszynie,

 • transport pojazdów specjalistyczną lawetą na terenie tych miast,

 • ubezpieczenie przewożonych samochodów,

 • usługi dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, także w święta i dni wolne od pracy,

 • świadczenie usług holowania aut w systemie Assistance na terenie Cieszyna i Skoczowa,

 • współpraca z licznymi serwisami i warsztatami naprawczymi w tych miastach.

 

Kiedy przydaje się całodobowa pomoc drogowa Cieszyn?

Pomoc drogowa Cieszyn to usługa, z której korzystają osoby prywatne, jak i firmy. Często np. dłuższa podróż biznesowa, wakacyjny wyjazd czy nawet krótka wycieczka może zakończyć się nieprzyjemnym zdarzeniem. W przypadku kolizji czy usterki auta, niezbędna okazuje się laweta w Skoczowie czy Cieszynie. Ponadto, na drodze mogą przytrafić się też inne sytuacje, jak np. nagły brak paliwa, przebite koło. Pomoc drogowa w Cieszynie pomoże nie tylko w holowaniu pojazdu, ale także z drobnymi usterkami.

 

Pomoc drogowa Skoczów i Cieszyn- co oferujemy?

Nasze firma gwarantuje Ci nie tylko transport samochodu z miejsca zdarzenia, ale też wsparcie w dokonaniu potrzebnych napraw. Dzięki nam oszczędzisz swój czas oraz pieniądze. Jeżeli pojazd będzie wymagał długotrwałej naprawy, będziesz miał możliwość skorzystania z naszej oferty wynajmu samochodu. Jesteśmy do dyspozycji kierowców, pomagając im z poważnymi zdarzeniami na drodze, jak i drobnymi kłopotami. Zadzwoń do nas i opisz swój problem, a wyciągniemy Cię ze wszystkich tarapatów! Nasza pomoc drogowa to nie tylko holowanie Cieszyn, ale też bezpośrednie wsparcie. Posiadamy znakomite zaplecze techniczne, przez co możemy świadczyć zróżnicowane usługi o wysokiej jakości. Nasz serwis przeprowadza naprawy mechaniczne, jak i prace blacharsko-lakiernicze. Nasza usługa holowanie Skoczów i Cieszyn obejmuje:

 • samochody osobowe,

 • pojazdy dostawcze,

 • samochody ciężarowe do 5 t,

 • motocykle,

 • skutery,

 • autokary,

 • przyczepy kempingowe,

 • quady,

 • wózki widłowe.

Nasza pomoc drogowa w Cieszynie i Skoczowie obejmuje też takie usługi jak: wymiana kół, rozruch silników i akumulatorów, awaryjne otwieranie pojazdu, wypompowywanie paliwa, dowóz paliwa, pompowanie opon, wyciąganie pojazdów z błota, zasp czy rowów.

 

Pomoc drogowa w Skoczowie i Cieszynie- dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Nasza laweta w Skoczowie i Cieszynie dostępna jest 24 h na dobę, bez względu na porę dnia czy nocy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, a wszystkich klientów traktujemy w sposób indywidualny. Dbamy też o to, aby nasza pomoc drogowa Skoczów gwarantowała usługi najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie! Co ważne, posiadamy certyfikaty kompetencji zawodowych oraz licencję i ubezpieczenie na przewożone samochody. Korzystając z naszych usług, masz pewność szybkiego dojazdu, minimum formalności oraz niskich stawek.

Podsumowując, nasze usługi to gwarancja zadowolenia i braku przeszkód w dotarciu do celu. Zadzwoń do nas i szybko rozwiąż każdy swój problem!