338588588 biuro@bascik.pl

WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO

Wypożyczalnia i usługi

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego

W ramach prowadzonej wypożyczalni oferujemy wynajem sprzętu budowlanego, ułatwiającego i przyspieszającego procesy budowlane, pozwalającego wydatnie skrócić czas realizacji i zmniejszyć niezbędne nakłady robocizny.

Sprzęt budowlany na wynajem to łatwy sposób na wykonanie wysokonakładowych i trudnych robót, zarówno dla profesjonalnych ekip wykonawczych, montażowych, czy instalacyjnych, jak i dla inwestorów indywidualnych, wznoszących obiekty w, tak zwanym, systemie gospodarczym, którzy, z oczywistych względów, nie mogą sobie pozwolić na zakup niektórych urządzeń, a operowanie takim sprzętem nie jest im obce.

Wynajem:

Usługi:

  • Usługi ładowarką teleskopową (wysokość podnoszenia 7m)
  • Usługi minikoparką
  • Usługi transportowe z HDS
  • Transport maszyn budowlanych

Kontakt

tel: 517 528 711

Zalety korzystania z maszyn, jakie oferuje wypożyczalnia sprzętu budowlanego, są różnorakie. Przede wszystkim jest to najtańsza forma wykorzystania specjalistycznych urządzeń w pracach budowlanych. Zaawansowane maszyny zastępują pracę wielu osób, co w czasach wzrostu nakładów na robociznę ma niebagatelne znaczenie.

 

Sprzęt budowlany do wynajęcia w P.P.H.U. Baścik

Sprzęt budowlany do wynajęcia to, jednocześnie, bardzo korzystne rozwiązanie dla deweloperów i firm podwykonawczych, które realizują zlecenia o różnej wielkości, w różnych lokalizacjach, nierzadko w oddalonych regionach kraju, aby nie musieli przemieszczać własnych maszyn, zaangażowanych w tym samym czasie, na głównych realizacjach, na duże odległości, co może być nieekonomiczne i zaburzać harmonogramy robót. Wynajem sprzętu budowlanego stanowi wtedy także świetną alternatywę dla przewożenia własnych sprzętów albo angażowania dodatkowego podwykonawcy lokalnego, szczególnie jeśli dana brygada dysponuje własnym, doświadczonym operatorem, który zagwarantuje efektywne wykorzystanie urządzeń.

Nasza wypożyczalnia sprzętu budowlanego zapewnia transport poszczególnych maszyn na plac budowy i odbiór urządzeń po skończeniu użytkowania. Terminy dostarczenia i odbioru są każdorazowo ustalane i dostosowywane do warunków, panujących na palcu budowy. Sprawnie dokonujemy wymiany sprzętu wraz z kolejnymi etapami prac.

Oferowany, przez nas, sprzęt budowlany do wynajęcia, jest na bieżąco serwisowany i sprawdzany, a jego parametry dobieramy wedle potrzeb klienta oraz rodzaju zadań.

Oferujemy atrakcyjne ceny i szybką reakcję na zmieniające się zapotrzebowanie. Mniej doświadczonym operatorom zapewniamy niezbędny instruktaż i zapoznanie z daną maszyną.