338588588 biuro@bascik.pl

WYNAJEM WOZIDEŁ BUDOWLANYCH

Wozidła budowlane (3-9T)

Kolejną oferowaną grupą urządzeń budowlanych są, wyposażone w silniki spalinowe, wozidła budowlane na wynajem.

Wozidła budowlane przeznaczone do wynajęcia to maszyny małe, zwrotne, posiadające zdolności przewozowe, wielokrotnie przewyższające możliwości ręcznego przemieszczania mas ziemnych, kruszyw, materiałów budowlanych.

Kontakt

tel: 517 528 711

Wozidła budowlane na wynajem w P.P.H.U. Baścik

Wozidła budowlane na wynajem to doskonałe, a również często niezbędne uzupełnienie minikoparki, na terenie prowadzonych robót budowlanych.

Pojazdy transportowe tego typu mogą poruszać się w terenie, na pochyłościach, poza terenem utwardzonym, bowiem nie wymagają doskonałej nośności podłoża, dzięki znakomitej manewrowości również pozwalają minimalizować szkody, przy pracach, sąsiadujących z terenami już wcześniej zagospodarowanymi oraz wjechać w trudno dostępne miejsca, gdzie nie sposób wprowadzić większych pojazdów. Praca takiego sprzętu, w parze z minikoparką, daje inwestorowi lub wykonawcy ogromne możliwości zmniejszenia nakładów czasowych i osobowych, na budowie.

Wozidła budowlane do wynajęcia ułatwiają budowę dróg, dojazdów, zjazdów, ścieżek, alejek. Ze sprzętem tym szybciej przebiegnie przygotowanie wykopu pod obiekt kubaturowy ale także przygotowanie ogrodu, parku, czy tarasów ziemnych. Można nimi przemieszczać wszelkie kruszywa, stabilizowane mieszanki podbudowy, masy betonowe, krawężniki, gazony, kostkę brukową, itp.

Oferowany przez naszą wypożyczalnię wynajem wozideł budowlanych można zatem połączyć z usługą wynajem minikoparki, aby zaplanowane roboty wykonać w jeszcze krótszym czasie. Sprzęty mogą być dostarczone, na plac budowy, w tym samy terminie. Wozidła budowlane oferowane do wynajęcia to maszyny łatwe w obsłudze, nie wymagające od operatora specjalistycznych przeszkoleń. Wynajem samodzielny czy w pakiecie z innymi maszynami jest równie atrakcyjny cenowo.