338588588 biuro@bascik.pl

WYNAJEM MINIKOPARKI

Wynajem minikoparek 2.6T, 1.9T

minikoparka Yanmar

W ramach oferty naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego polecamy wynajem minikoparki.

Posiadamy obecnie trzy maszyny tego typu. Oferowane są z rozmaitym oprzyrządowaniem, począwszy od łyżek do wąskich wykopów liniowych, poprzez łyżki do skarpowania / obsypywania, a skończywszy na wiertnicy hydraulicznej.

Kontakt

tel: 517 528 711

Wynajem minikoparki bez operatora

Wynajem minikoparki bez operatora, daje możliwość wykonywania rozmaitych robót ziemnych, na budowie, samodzielnie, w szybkim tempie, bez oglądania się na porę dnia i ewentualną dyspozycyjność podwykonawcy. Przygotowanie wykopów pod przyłącza a także wewnętrzne linie rozdzielcze, prądu, wody, kanalizacji, wykopanie fundamentów i płyt fundamentowych pod lekkie obiekty budowlane [na przykład pod niewielkie domy mieszkalne, budynki gospodarcze, garaże wolnostojące] czy elementy małej architektury, w szczególności pod mury oporowe i ogrodzenia, czy też formowanie skarp i terenów przydomowych, pod ogrody, dzięki użyciu minikoparki staje się o wiele łatwiejsze.

 

Zalety wykorzystania minikoparki

Minikoparka do wynajęcia to łatwość wykonywania robót na niewielkiej przestrzeni. Sprawdza się w miejscach ciasnych, gdzie nie możemy albo nie chcemy zajmować zbyt dużego obszaru na wykonanie robót. Cechuje się też łatwością manewrowania i przejazdu przez, wszelkiego rodzaju, „wąskie gardła.” Minikoparkę można wprowadzić pomiędzy obiekty budowlane, wjechać nią, bez większych szkód, w urządzony już ogród, za ogrodzenia murki, na skarpy. Inne korzyści, jakie daje wynajem minikoparek to: oszczędność czasu, oszczędności paliwa, łatwość pracy, bezpieczeństwo na budowie, precyzja wykopów, niewielkie odkłady ziemi z wykopów.

 

Koszty wynajmu minikoparki w P.P.H.U. Baścik

Koszt wynajmu minikoparki nie jest wysoki. Oferujemy atrakcyjne rozliczenia. Szybko reagujemy na zmieniające się zapotrzebowanie klienta. Osobom z małym doświadczeniem udzielamy niezbędnego instruktażu i doradztwa. Wszędzie, gdzie nie można wprowadzić dużego sprzętu budowlanego, a pracę chcemy przeprowadzić szybko i bez angażowania większej ilości osób sprawdzi się właśnie minikoparka do wynajęcia. Dla zoptymalizowania robót, szczególnie wykonywania wykopów na większych powierzchniach, gdzie potrzebne jest usuwanie urobku na inną część nieruchomości, zalecamy klientom połączony wynajem wozideł budowlanych równocześnie, z minikoparką.