338588588 biuro@bascik.pl

WYNAJEM ZAGĘSZCZAREK

Wynajem zagęszczarek to kolejne, w naszej ofercie, uzupełnienie pakietu wynajmu maszyn i urządzeń budowlanych.

Zagęszczarki na wynajem oferowane są w wersji do wykopów i zagęszczeń punktowych [tak zwany skoczek] oraz w wersji do ubijania powierzchni [tak zwane płyty zagęszczające, czy zagęszczarki płytowe]. Zagęszczarki do wynajęcia posiadają różne parametry / wielkości, dlatego, zależnie od potrzeb, powinny być dobierane do charakteru robót, które zaplanowano.

Kontakt

tel: 517 528 711

Zalety wykorzystania zagęszczarki

 

 

Staranne i prawidłowe użycie zagęszczarek pozwala na prawidłowe przygotowanie podbudowy pod dojazdy, uliczki, tarasy i zjazdy drogowe, a także ścieżki ogrodowe, czy alejki parkowe.

Zagęszczarki punktowe / typu skoczek, na wynajem, pozwalają prawidłowo dogęścić podbudowy stóp fundamentowych, prawidłowo wypełnić dno wykopów liniowych i ubić zasyp wszelkich rur oraz kabli instalacyjnych. Dzięki temu unikamy samoistnego, opóźnionego osiadania, co jest szczególnie ważne, na odcinkach, które zamierzamy od razu zagospodarować / wykończyć [na przykład przebiegi pod dojazdami, tarasami z asfaltu, bruku].

Wynajem zagęszczarek jest prosty, zapewniamy ich dostawę i odbiór z placu budowy, lecz można też je zabrać własnym transportem.