338588588 biuro@bascik.pl

USŁUGI TRANSPORTOWE

Transport sprzętu i obiektów wielkogabarytowych

Dobrze zorganizowany transport to klucz do sprawnego wykonania realizowanych inwestycji. Transport wielkogabarytowy pozwala skrócić czas niezbędnych napraw, procesów serwisowych, prac budowlanych, a także remontowych do absolutnego minimum. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Co możemy dla Państwa zrobić?

Realizowane przez nas usługi transportowe zawsze stoją na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki dostępowi do rozbudowanej bazy logistycznej. To ona sprawia, że możemy realizować szeroko zakrojone usługi transportowe, których charakter będzie dostosowany do rodzaju przewożonego sprzętu. Oferujemy Państwu transport maszyn budowlanych, konstrukcji montażowych i budowlanych, elementów tzw. małej architektury, urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, a także wielu innych specjalistycznych urządzeń o dużej kubaturze. Nasze usługi realizujemy z uwzględnieniem wszystkich przepisów dotyczących bezpiecznego transportu wielkogabarytowego. Powierzany nam sprzęt odpowiednio zabezpieczamy, gwarantując jego przewóz w wybrane przez Państwa miejsce.

 

Transport sprzętu budowlanego

Oferujemy naszym klientom kompleksowy transport sprzętu budowlanego od punktu A do punktu B. Możemy zrealizować transport koparki, pamiętając jednocześnie o odpowiednim zabezpieczeniu sprzętu, a także transport rusztowań – niezależnie od ich rozmiaru i zastosowania. Usługę transportu możemy realizować pomiędzy firmą wynajmującą a samym najemcą. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym dowóz maszyn budowlanych bezpośrednio na miejsce realizowanej inwestycji. Dzięki temu nasi klienci zyskują czas i nie muszą skupiać się na dostawę sprzętu w określone miejsce. W związku z tym, że nasze zasoby logistyczne są bardzo duże, możemy świadczyć transport kilku urządzeń jednocześnie. W razie potrzeby możemy też świadczyć transport zwyżek i innych urządzeń o specjalnym przeznaczeniu.

 

Bezpieczny transport tzw. małej architektury

Nasza firma specjalizuje się też w transporcie tzw. małej architektury. Mowa tu przede wszystkim o konstrukcjach ogrodowych, które możemy przewieźć na specjalne Państwa życzenie w dowolne miejsce. Możemy zrealizować np. transport altany ogrodowej, narzędzi, sprzętu ogrodowego, a także wyposażenia warsztatu lub garażu. Z naszych usług bardzo często korzystają osoby, które „przeprowadzają” się z działki na inną działkę. Usługi te świadczymy również na rzecz firm produkujących budynki prefabrykowane, dzięki czemu możemy je z łatwością dostarczyć w wybrane miejsce. Nasze samochody ciężarowe zaprojektowane są z myślą o bardzo dużych gabarytach i znacznym obciążeniu.

 

Profesjonalny transport podnośników

Nasza oferta jest przygotowana również z myślą o osobach, które planują wykonywanie jakichkolwiek prac na wysokościach. Zapewniamy transport podnośników koszowych, wykorzystując do tego celu dedykowane rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa. Świadczymy też transport podnośników nożycowych, dostarczając je w miejsce określone przez klienta. Nasze usługi możemy też świadczyć na rzecz firm z branży przemysłowej i logistycznej. Realizujemy transport wózków widłowych o zróżnicowanym przeznaczeniu i rozmiarze. Możemy również przewieźć maszyny o dość niestandardowych rozmiarach i bardzo dużej masie własnej. Pod tym względem jesteśmy bardzo elastycznym podmiotem.

 

Przewóz specjalistycznych urządzeń

Ofertę naszej firmy kierujemy również w stronę podmiotów zajmujących się wymianą i serwisowaniem urządzeń elektrycznych, pneumatycznych, a także zaawansowanych części i podzespołów. Posiadamy tabor umożliwiający transport kompresorów i walców o zróżnicowanym ciężarze i rozmiarze. Możemy też zapewnić bezpieczny transport agregatów prądotwórczych z punktu A do punktu B. Świadcząc nasze usługi, pamiętamy o tym, aby przewożony sprzęt był odpowiednio zabezpieczany przed deszczem, śniegiem i jeśli to konieczne – przed znacznymi różnicami temperatur. Zakres realizowanych przez nas usług dostosowujemy do potrzeb klienta i do specyfikacji przewożonego przez nas sprzętu.

 

Transport niestandardowy? W tym jesteśmy najlepsi!

Zapewniamy również transport niestandardowych maszyn i urządzeń. Jesteśmy firmą posiadającą olbrzymie doświadczeniu w przewożeniu różnego rodzaju skomplikowanych maszyn. Nasza firma realizuje np. transport agregatów pompowych, a także zajmuje się przewozem ładowarek. Warto dodać, że transport ładowarek teleskopowych wymaga szczególnej precyzji i zastosowania zaawansowanych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. W razie potrzeby możemy też zorganizować transport wozideł budowlanych.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  1. Jesteśmy terminowi. Usługi realizujemy zgodnie z uzgodnionym wcześniej grafikiem.
  2. Mamy doświadczenie i wiedzę z zakresu przewożenia i zabezpieczania maszyn i urządzeń.
  3. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia.
  4. Mamy do dyspozycji bardzo zróżnicowany tabor samochodowy.
  5. Dojeżdżamy bezpośrednio na miejsce.
  6. Do każdego ze zleceń podchodzimy indywidualnie.

W celu ustalenia dokładnych warunków współpracy zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.